Wynajem samochodu w USA

Najlepszą opcją zwiedzania Stanów Zjednoczonych jest wypożyczenie samochodu w jednej z setek tysięcy wypożyczalni aut na terenie USA. Poniżej znajduje się kilka praktycznych rad jak poradzić sobie po raz pierwszy w wypożyczalni samochodów w Stanach Zjednoczonych.

Najpopularniejsza i najtańsza wypożyczalnia w USA to „Dollar”, ale przed podróżą warto sprawdzić przez internet wiele innych wypożyczalni i porównać ceny zanim zdecydujesz się na konkretne auto z danej wypożyczalni.

Zdecydowana większość amerykańskich wypożyczalni ma nowe samochody o niewielkim przebiegu kilometrów. Ceny za wynajem samochodów w USA zaczynają się od zaledwie 150 dolarów za tydzień.

Najlepsze oferty można wyłapać w internecie i najlepsze ceny można uzyskać podczas wynajmu samochodu na cały tydzień z odprowadzeniem go na miejsce, skąd został wypożyczony. W ostatnich latach w internecie można znaleźć oferty również na Polskę tzw. „fly drive”.

Najtańsze są samochody małe i ekonomiczne, ale można też wynająć większe lub bardziej luksusowe auto za niewiele wyższą cenę. Dla osób pragnących skorzystać z najlepszych i „topowych” modeli Mustangów lub Porsche, polecamy skorzystanie z naszej wyszukiwarki samochodów na wynajem na Florydzie.

Przed wynajmem auta warto sprawdzić wszelkie uszkodzenia i zarysowania, co zwykle odbywa się podczas wspólnych oględzin z pracownikiem wypożyczalni samochodów przed przekazaniem kluczyków. Jakiekolwiek uszkodzenia lub wgniecenia które dostrzeżesz na samochodzie należy zgłosić.

Warto też zapytać o obsługę samochodu i wyjaśnienie rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają Ci się niejasne.

Aby wynająć samochód w USA trzeba mieć ukończone 25 lat, posiadać ważne prawo jazdy bez punktów karnych ( nie do sprawdzenia w USA) oraz ważną kartę kredytową. Uwaga, niektóre polskie karty kredytowe nie nadają się do rezerwacji i zapłaty za wypożyczenie samochodu w USA. Wypożyczalnia samochodów dokona blokady na karcie od 250 do 1000 USD, aby zabezpieczyć płatność i zwrot pojazdu.

WYPOŻYCZANIA-CAR-USA

W zależności od posiadanej polisy ubezpieczeniowej można wykupić dodatkowe ubezpieczenie OC i od uszkodzenia wynajętego pojazdu na terenie USA, oferowane przez wypożyczalnie w kwocie od 10 do 20 USD za dzień.

W wyszukiwarce powyżej znajdziesz porównywarkę cen za wynajem samochodu w USA i możliwość bezpośredniej rezerwacji przez internet, bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Sprawdź ceny za wynajem i zarezerwuj samochód teraz. Zniżki i rabaty za wynajem aut cały rok.

Bezpieczne rezerwacje przez internet w wyszukiwarce samochodów poniżej. Zabezpieczenie rezerwacji samochodu przez kartę kredytową.

Warto zarezerwować auto wcześniej, aby uniknąć kolejek i trudności ze znalezieniem wypożyczalni na lotnisku w Stanach Zjednoczonych

Gwarancja najniższej ceny za wynajem auta w Stanach Zjednoczonych.
Opcja wyboru ubezpieczenia samochodu i obrazowe porównanie cen za wynajem ze wszystkich wypożyczalni, oraz firm zajmujących się wynajmami samochodów na Florydzie w USA. Sprawdź i porównaj ceny i marki samochodów. Lepszej oferty nie znajdziesz …

Po wpisaniu w wyszukiwarce wynajmu samochodów: kraju, miasta i lokalizacji w jakiej chcesz zarezerwować auto na Florydzie, uzyskasz bezpłatną, niewiążącą wycenę, w dolarach i złotówkach, oraz porównanie wszystkich samochodów w danej lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.